Le cat!

Un loc inconjurat de animele iubitoare si extrem de alintate....

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Karina Kosiva

In jos 
AutorMesaj
LoVe...my LoVe
Admin
Admin

Grup : Administratori
Rang : Admin
feminin Rac Bivol
Puncte : 533
Reputatie : 0
Data nasterii : 26/06/1997
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 20
Localizare : Acilisea....si numai aici....
Joburi/Distractii : forume....forume....si Vampire Knight
Stare de spirit : happy ce pot zice.

MesajSubiect: Karina Kosiva   Joi Mar 03, 2011 7:25 pm

Karina Kosiva

Nume:Kosiva
Prenume:Karina
Natie:vampir pur sange
Familie: are o sora vitrega pe nume Mia care doreste sa o ucida pe Karina.
Puteri: respective vampirilor si o mare putere primita drept mostenire de la tatal ei.
Descriere:Are parul blond,ochii rosi si negri(rosii cand se enerveaza si in diferite stari sufletesti), inalta,misterioasa,buna(cu anumite persoane),uraste din tot sufletul ceea ce i sa intamplat cu blestemul ei deoarece poate ucide pe oricine chiar si pe cei la care tine.
Varsta:17ani
Bun/Rau: buna, dar cand este sub blestem este rea ca orice vampir chiar si mai rau.
Istorie:S-a nascut in tara unde stapanea tatal ei si mama sa.La varsta de 2 ani a fost dusa in Vampirya si a stat un an sau doi iar apoi a stat pe Pamant.Acolo a descoperit ca este vampir afland ca are o sora vitrega pe nume Mia care doreste sa o ucida.Tatal ei doreste sa ii lase ei mostenirea nu Miei insa mai astepta.Aceasta afla ca era cea mai valoroasa din clanul sau.Insa era o mare teroare.Detinea o mare putere de neimaginat si ii era sete de tot mai mult sange si ucideri.Aceasta era ultima descendenta din clanul ei deoarece nu mai existau vampiri puri.Toate natiile au inceput sa se amestece ea fiind ultima pura,profetia spunand ca va avea ''un/o(depinde dar nu acum si nu stiu daca dar vreau sa ajung la ideea ca ea era ultima)mostenitor/mostenitoare'' ce nu va fi vampir pur.
Karina desi detinea o mare putere si era destul de periculoasa o descopera acum si dorea sa se abtina insa nu reusea.Cu forta si mult mai multa ura si rau pe ea o facea sa se schimbe mai mult.Avea nevoie de ceva ''pur'',bun care sa o poata stapani.(aici bat un apropo mare!)Se ferea sa se hraneasca dar nu putea mult setea ei fiind tot mai mare si nevoia de sange fiind tot mai vitala si mai deasa.Anumit sange o facea sa inebuneasca acela fiind incarcat cu o mare aura facand-o sa vrea tot ma mult chiar de la oricine.Karina incepe sa devina tipicul de vampir ochii eu devenind rosii si fiind pe cale sa ramana asa pe vecie.Devenea ''un adevarat vampir'' fiind gata sa ucida oricand si oriunde.
Poza: Doar ca are ochii rosii.Aici are 17-18 ani dupa parerea mea.
Iubit: incepe sa il iubeasca pe Lifaem si cred...de fpat am vorbit deja......deci poate...poate...sigur ce mai...Smile) va fi cu el dar totul va fi foarte greu din cauza schimbarilor si natiilor diferite insa ea incerca sa faca tot posibilul.

Ultima editare efectuata de catre Black Angel in Mier Mar 09, 2011 9:23 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://le-cat.myforumgratuit.ro
02gold23
Admin
Admin

feminin Pesti Sobolan
Puncte : 507
Data nasterii : 14/03/1996
Varsta : 22
Localizare : Anime Neko...
Joburi/Distractii : anime, yaoi, elfi si RPG
Stare de spirit : Simfonie de sentimente

MesajSubiect: Re: Karina Kosiva   Joi Mar 03, 2011 7:35 pm

Bine ca n-ai mai scris sectiunea "Iubit/a:" vreau sa vad mai multe fete care sa se chinuie sa-l cucereasca. Twisted Evil Mai aleas ca aici vreau sa abordez un nou Lifaem. Aham! Gata cu aberatiile, dragut personaj ca intotdeauna.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animeneko.forumz.ro
LoVe...my LoVe
Admin
Admin

feminin Rac Bivol
Puncte : 533
Data nasterii : 26/06/1997
Varsta : 20
Localizare : Acilisea....si numai aici....
Joburi/Distractii : forume....forume....si Vampire Knight
Stare de spirit : happy ce pot zice.

MesajSubiect: Re: Karina Kosiva   Joi Mar 03, 2011 7:47 pm

Hmmm....cred ca merita sa dau un binemeritata edit Twisted Evil Sa vad atunci.Smile)
Hmm...sa o fac...?Hai ca o fac.Si mersi ca mi-ai adus aminte.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://le-cat.myforumgratuit.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Karina Kosiva   

Sus In jos

Karina Kosiva
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Le cat! :: ~Le Cat!~>>RPG :: Personaje-
Mergi direct la: